TABELA, KUTU HARF, İŞ GÜVENLİĞİ, TRAFİK LEVHASI

VE DİĞER REKLAM ÜRÜNLERİ

Watch instructions

Videoyu oynat

Hakkımızda

Yaklaşık 15 yıl önce copy center olarak başladığımız yolculuğumuzu ulusal firmaların kurumsal kimlik çalışmaları ile  harmanlayıp şu anki mevcudumuza ulaşmış bir firmayız.

Grafikten, imalata üretiminin %80 nini kendi bünyesinde çıkartan, hızlı ve çözüm odaklı bir firmayız.

İ M A L A T L A R I M I Z

DİJİTAL BASKI

TABELA

İŞ GÜVENLİK LEVHALARI

LATEKS İÇ & DIŞ MEKAN

LAZER & CNC KESİM

ARAÇ KAPLAMA

YÜKSEK PEROFRMANS TRAFİK LEVHALARI

MATBAA İŞLERİ

ŞABLON YAPIMI & MASKELEME ELEMANI

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

Hedef kitleye aracısız ulaşarak,  markanızın ve firmanızın prestijini arttırmak için kullanabileceğiniz en etkili yoldur. Otobüs durakları, bina ve araç giydirmeleri, afişler, yerel ve ulusal lokasyonlarda sizi rakiplerinizin bir adım öne çıkartır, markanızın bilinirliğini arttırır.

Güner Reklam Tabela modern makine teçhizatı ile Dikili’den, Eski Foça’ya kadar olan tüm açık hava reklamlarınızda sizi müşterileriniz ile buluşturuyor.

GRAFİK TASARIM UYGULAMA

VE AJANS HİZMETLERİ

Bir iletiyi yazılı veya görsel yoluyla, belirlenen bir hedef kitleye ulaştırmak için yapılan, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak tasarlanan afiş, ilan tahtası, dergi, logo, kitap, film tasarımı, animasyon gibi yaratıcılık gerektiren tasarımlar grafik tasarım alanında yer alır.

Reklam tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturma, ürünlerinizin 3 boyutlu çizimleri, animasyonlar, baskılı işlerinizin tasarımları, Ambalaj, etiket ve kutu tasarımları vb ürünleriniz için en başından başlayıp, imalat aşamasına kadar sizlerle birlikteyiz.

Birlikte daha güzele

iletişim

+90 545 649 43 92

Kurtuluş Mah. Fatih Cad. No:12/1A Aliağa, İzmir